Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 120 WT | White
- TootjadGamemax
- Mudel: ICEBURG 120 WT
- Saadavus: 5
-
62€
Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 120 WT | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 685.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 14.94 kg |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Net weight | 13.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1008.00 g |
| Plastic (No PET) | 252.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |
| Producer product name | ICEBURG 120 WT |
| Tare weight (kg) | 1.26 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| WEEE tax | No |










